Запрошуємо на виставку «Бібліотека у «дзеркалі» стародруків: образ, джерела, факти»

Поділитися: 

з 1 листопада 2016 р. у Відділі стародруків та рідкісних видань можна ознайомитись з унікальною виставкою «Бібліотека у «дзеркалі» стародруків: образ, джерела, факти».

На виставці представлені стародруковані видання XV–XVIII ст., в яких зберігається інформація про давні бібліотеки, вміщено гравійовані зображення інтер’єрів бібліотечних приміщень, що дає можливість на документальній основі відтворити образ бібліотеки в історичному контексті.

У стародруках висвітлюються принципи організації давніх бібліотек, подаються описи деяких із них, вміщено бібліографічні посилання на праці, в яких мова йде про різновиди бібліотек, віддзеркалюється суспільна роль бібліотеки як інституції. Експоновані матеріали можуть зацікавити фахівців різних гуманітарних галузей науки, всіх, хто цікавиться історією книги та бібліотечної справи.

Виставка триватиме упродовж листопада – грудня 2016 року у приміщенні відділу стародруків та рідкісних видань Інституту книгознавства НБУВ: вул. Володимирська, 62, 1-й поверх, кімната 114.

Фотоматеріали: 

Контактна інформація

Корпус №2, вул. Володимирська 62, 1-й поверх, к. 114.
+38 (044) 288-1385
vsrv@nbuv.gov.ua
9.15 - 18.00 (понеділок - субота)

Контактна інформація