Подяка Ігореві Нетудихаткіну за подаровану книгу

Поділитися: 

Інститут рукопису НБУВ висловлює щиру подяку Ігореві Нетудихаткіну за подаровану книгу:
Нетудихаткін І. Андріївська церква у часи настоятеля Федора Тітова (1896–1918) / Ігор Нетудихаткін. – Київ : Самміт-Книга, 2016. – 181 с. : іл.
У книзі проаналізована роль настоятеля Федора Тітова (1896–1918) у формуванні інтер’єрів Андріївської церкви та його місце у історії наукового дослідження храму. Вперше реконструйовано повний перелік, систему розміщення, символіку реліквій та портативних ікон у Андріївській церкві в часи настоятельства о. Федорова (у абсолютній більшості нині вони вважаються втраченими). На підставі архівних джерел схематично реконструйоване внутрішнє оздоблення теплих храмів свв. Захарія та Єлизавети, а також св. Сергія Радонезького, що діяли у стилобаті  Андріївської церкви на рубежі ХІХ–ХХ ст. В окремому додатку вперше опубліковано підсумкову наукову роботу Ф. Тітова, присвячену історії Андріївської церкви, яку він не встиг завершити та опублікувати за життя.
При написанні книги було використано джерельний масив з архівів України, зокрема документи з фондів Інституту рукопису Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського.
Видання розраховане на фахівців та всіх тих, хто цікавиться історією Андріївської церкви – однієї з «візитівок» м. Києва.

Фотоматеріали: 

Контактна інформація

Корпус №2, вул. Володимирська 62 3-й поверх, к.307; 4-й поверх,
к. 403.
+38 (044) 288-1418
irnbuv@gmail.com
9:15 до 17:30 (понеділок - субота)
Відділ фонду юдаїки:
9:15 до 18:00 (понеділок - п’ятниця)

Контактна інформація