Семінар лекторів Австрійської служби академічних обмінів (OeAD) та директорів Австрійських бібліотек в Україні

Поділитися: 
Дата події: 
26-04-2018

26 квітня 2018 року у Національній бібліотеці України імені В.І.Вернадського, філія №1, вул. Володимирська,62 (читальний зал Bідділу образотворчих мистецтв) відбувся семінар лекторів Австрійської служби академічних обмінів (OeAD) та директорів Австрійських бібліотек в Україні.

Семінар став знаковою подією у науково-культурному житті регіону та підтвердженням активної співпраці України і Австрії в науково-інформаційному просторі.

До участі у семінарі були залучені представники австрійських дипломатичних кіл в Україні, а саме Австрійського культурного форуму в м. Києві, високоповажні гості з Австрії: керівник культурно-політичної секції Федерального міністерства Європи, інтеграції та закордонних справ Австрії Referat V.2.d., координатор Австрійських бібліотек за кордоном пані Сандра Діпензайфен, доктор Арнульф Кнафль, координатор Програм для лекторів Центру з міжнародної кооперації та мобільності Австрійської служби академічних обмінів (OeAD), австрійська письменниця і літературознавець маг. Марлен Шахінгер, лектори Австрійської служби академічних обмінів (OeAD) в Україні та інших країнах, директори та наукові керівники Австрійських бібліотек в Україні.

Привітання з нагоди відкриття Семінару висловила директор Австрійської бібліотеки в Києві при НБУВ, завідувач відділу міжнародної інформації та зарубіжних зв’язків пані Тетяна Арсеєнко.

Стержнем програми стала доповідь пані Сандри Діпензайфен «Австрійські бібліотеки та культурна робота МЗС Австрії».

Програму Семінару доповнила активна робота з обміну досвідом між лекторами OeAD та доктором Арнульфом Кнафлем.

Цікавим пунктом програми стали літературні читання та мастер-клас за участі Марлен Шахінгер.

В рамках Семінару відбулася наукова дискусія на тему поетології.

На завершення програми обговорювались питання подальшої науково-культурної співпраці Австрійських бібліотек в Україні з представництвом OeAD у Львові .

Фотоматеріали: