АТЛАС «TERRA UCRAINICA» – У КАРТОГРАФІЧНОМУ ФОНДІ

Поділитися: 

Картографічний фонд Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського поповнився новим виданням «Terra Ucrainica. Історичний атлас України і сусідніх земель»
Висловлюємо щиру подяку колективу авторів нового історичного атласу України – Д. Вортману, Я. Гордієнку та М. Майорову за цінний подарунок бібліотеці.
Атлас «Terra Ucrainica» є першою спробою у науково-популярній наочній формі показати історію нашої держави у загальноєвропейському контексті.
Твір охоплює період історії України від кіммерійців до наших днів. Він містить короткий історичний нарис про минуле України і 8 розділів з історичними картами й докладними коментарями до них, роз’ясненнями, витягами з історичних джерел та документів. Карти відображають конкретні історичні моменти, що демонструють зміни у політичному та територіальному устрої, подають об’єктивне бачення найбільш важливих і неоднозначних етапів історії України.
Новинка буде цікава цінителям атласів, мап, фахівцям з історії, археології та ерудитам, які прагнуть більше дізнатися про свою країну в геополітичному сенсі.
Детальні описи до карт нададуть читачам певне відчуття зіткнення з історією, нагадають про її призабуті сторінки.
Примірник атласу з дарчим підписом Дмитра Вортмана переданий до картографічного фонду НБУВ і зберігатиметься у секторі картографічних видань.

Матеріал підготовлено і опубліковано Відділом комплексного бібліотечного обслуговування

Фотоматеріали: 

Контактна інформація

Голосіївський пр., 3, 3-й поверх, к. 302.
жовтень-червень:
пн - сб: 9.15 - 20.00
нд: 9.15 - 18.00
липень-вересень:
пн - сб: 9.15 - 18.00
+38 (044) 524-4438