Марія Мацієвська у "Музичній вітальні"

Поділитися: 
Дата події: 
20-09-2018

Марія Мацієвська народилася в м. Київ у 2001 році. Грати на фортепіано розпочала у віці 5-ти років в класі заслуженого діяча мистецтв України Маргарити Пахомової. Зараз навчається у КССМШ ім. М.В. Лисенка, під керівництвом  доцента Бориса Федорова.

Неодноразово виступала у Великому та Малому залах Національної музичної академії України ім. П.І. Чайковського, Колонній залі Національної філармонії України, Будинку звукозапису Українського Радіо, фортепіанному салоні C. Bechstein, Великій та Малій залах Київського будинку вчених НАН України, Великій залі Національного союзу композиторів України, Великій залі Львівської національної музичної академії ім. М.В. Лисенка, мистецькому салоні Київського національного університету ім. Т. Шевченка, відділі музичних фондів Національної бібліотеки України ім. В.І. Вернадського, Великій залі Одеської середньої спеціалізованої музичної школи ім. П. Столярського, Хмельницькому музичному коледжі ім. В.І. Заремби, Полтавському музичному училищі ім. М.В. Лисенка, концертній залі Боснійського культурного центру у м. Сараєво (Боснія і Герцоговина), концертному залі Splendor в Амстердамі (Нідерланди).  

Лауреат IV премії X Міжнародного конкурсу молодих піаністів пам`яті Володимира Горовиця, група Горовиць-Дебют (2013). У 2014 році отримала І місце та спеціальний приз за краще виконання твору В.С. Косенка на Другому Всеукраїнському конкурсі юних піаністів ім. В.С. Косенка. У 2016 році здобула 6 премію на ХІ Міжнародному конкурсі молодих піаністів пам’яті Володимира Горовиця у Молодшій групі. Також виграла 1 абсолютну премію на VI Міжнародному Конкурсі Піаністів у Мілані “Piano Talents” (2016). З останніх творчих здобутків – 3 премія на VII Міжнародному конкурсі молодих піаністів у Тбілісі (2017).

У 2014 році була учасницею VI Міжнародної Пасхальної Асамблеї і виконала Перший Концерт Ф. Мендельсона у супроводі Симфонічного оркестру НМАУ ім. П. І. Чайковського під орудою диригента Ігоря Палкіна. Брала участь у благодійному концерті, присвяченому дітям війни у Посольстві Литовської Республіки в Україні. У 2017 році була учасницею майстер-класів з Анною Федоровою під час 1 Internationaal Kamermuziek Festival Ede (Нідерланди) та майстер-класів з Яковом Касманом у рамках Київської літньої музичної академії і виконала Другий Концерт для фортепіано з оркестром Ф. Шопена у Будинку звукозапису Українського Радіо у супроводі Національного заслуженого  академічного симфонічного оркестру України, диригент – Юрій Літун.  Виступила із сольним концертом на 13 Bosnia International Music Festival.
Багаторазовий стипендіат голови Київської міської державної адміністрації.

Програма
Бах – Прелюдія та фуга фа мінор, ДТК І
Шопен – Етюд тв.25 №11
Шуман – Токата тв.7

Бетховен – Соната №16, 1 ч.
Прокоф`єв – Токата тв.11
Ліст – Фантазія-соната «Після прочитання Данте»

Концерт відбудеться 20 вересня (четвер) у "Музичній вітальні" о 15:30.

Адреса: вул. Володимирська, 62. Вхід вільний.