Марина Найдьон – концерт у Музичній вітальні

Поділитися: 
Дата події: 
10-10-2018

Шановні друзі, запрошуємо Вас на концерт лауреата міжнародних конкурсів Марини Найдьон (Чернігів).

Програма концерту: 
Й. С. Бах. Прелюдія і фуга До мажор, 2 т. ДТК
Л. ван Бетховен. Соната ор.31 N 3
Л. Ревуцький. Прелюдії: ор.4 фа-дієз мінор і ор.7
Р. Шуман. Соната ор.22

Марина Найдьон народилася в м. Чернігів в родині музикантів. Почала навчатись грі на фортепіано з шести років.

В 2001 році закінчує Обласну школу мистецтв у викладача Олексієнко Наталії Миколаївни. Вже під час навчання у школі Марина проявила велику цікавість до сольних виступів. Вона постійно бере участь в обласних та міських конкурсах і концертах, де займає перші місця та отримує найкращі відгуки викладачів та музикантів.

У цьому ж 2001 році вступає до Чернігівського музичного училища ім. Л. М. Ревуцького, нині Чернігівський музичний коледж ім. Л. М. Ревуцького. Одночасно, з підвищенням своєї професійної майстерності в класі викладача-методиста Рощак Людмили Олексіївни, Марина Найдьон постійно виступає на сцені як сольний виконавець. Отримує перший досвід гри з оркестром, зокрема з Національним духовим оркестром України. В 2004 р. стає лауреатом Першого Міжнародного конкурсу піаністів ім. Л. М. Ревуцького.

Після закінчення музичного училища, у 2005 році вона стає студенткою Національної Музичної Академії України ім. П. І. Чайковського, класу доцента Кутасевича Андрія Валентиновича. Цікаво, що творчість видатного українського композитора Л. Ревуцького тісно пов’язана з музичним життям Марини. Кутасевич Андрій Валентинович навчався грі на фортепіано у Юделевича Данила Романовича, який, в свою чергу, був студентом Л. М. Ревуцького.

Після закінчення НМАУ молода піаністка повертається до рідного міста, де поєднує викладацьку практику з концертною діяльністю. Вона викладає фортепіано в Чернігівському музичному коледжі та читає лекції для викладачів у Академії керівних кадрів культури та мистецтв. А також, працює концертмейстером у класі народної артистки України Роговець Лариси Вікторівни. З 2013 року виступає в якості концертмейстера Академічного камерного хору ім. Д. Бортнянського, дає сольні концерти в різних містах України та приймає участь у ряді конкурсів. У 2012 році була запрошена до участі в заходах,які були присвячені передачі творчої спадщини Л. М. Ревуцького спілці композиторів України.

Марина Найдьон – лауреат багатьох Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів. У 2016 році – володар звання лауреата Першого відкритого фестивалю-конкурсу музичного мистецтва «Харківські асамблеї», м. Харків (номінація – фортепіано). У 2017 році отримує 2-у премію на Міжнародному конкурсі «Eurovision Media Star», м. Париж, Франція, а в 2018 році 2-у премію на Міжнародному конкурсі «Euro Grand Prix in Vienna», м. Відень, Австрія.

За участь у конкурсах отримала позитивні відгуки від таких музикантів як: Кевін Кеннер, Кржиштоф Яблонський, Гіл Салліван та ін.

Отже, чекаємо на Вас у "Музичній вітальні" 10-го жовтня (середа) о 15:30! Адреса: вул. Володимрська, 62, Вхід вільний.

Фотоматеріали: