Молодь знайомиться з раритетними фондами НБУВ

Поділитися: 
Дата події: 
15-11-2018

15 листопада 2018 року у секторі картографічних видань відділу комплексного бібліотечного обслуговування були проведені тематичні екскурсії з історії картографування теренів України для двох груп студентів-істориків першого року навчання факультету гуманітарних наук Національного університету «Києво-Могилянська академія». Такі заходи користуються великою популярністю, самі студенти говорять, що це вагомий матеріал для рефератів та курсових робіт. На екскурсіях були представлені і раритетні картографічні видання («Театр світу» А. Ортелія 1584 року, карти України Г. Л. де Боплана середини XVII століття, «Великий атлас» Й. Гоманна 1716 року  та багато інших), і сучасні вітчизняні та зарубіжні карти й атласи.

Дещо раніше, 29 жовтня,  на такій екскурсії побували студенти першого курсу кафедри спеціальних дисциплін Академії праці, соціальних відносин і туризму, які вивчають дисципліну «Туристична картографія». Вони мали можливість ознайомитися з історією розвитку рекреаційної географії та туристичного краєзнавства, з різноманітними туристичними ресурсами України і світу, їх об’єктами та видами туризму на основі тематичної добірки картографічних та книжкових видань із фонду сектору.

А 26 жовтня з особливостями роботи Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського та унікальним фондом сектору картографічних видань ознайомились студенти першого курсу магістратури спеціальності «географія» освітньої програми «Економічна, соціальна географія та регіональний розвиток» факультету геології, географії, рекреації і туризму Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна.  Для майбутніх географів ця екскурсія стала складовою проходження науково-дослідницької практики. Студенти оглянули картографічні твори різного періоду, матеріали з історії картографування території України, ретроспективну добірку карт і атласів міста Харкова та Харківської області.

Екскурсії підготувала і провела науковий співробітник О. І. Осталецька.

Фотоматеріали: 

Контактна інформація

Голосіївський пр., 3, 3-й поверх, к. 302.
жовтень-червень:
пн - сб: 9.15 - 20.00
нд: 9.15 - 18.00
липень-вересень:
пн - сб: 9.15 - 18.00
+38 (044) 524-4438