Українська біографіка: історичний поступ та сучасні виклики. 15-ті ювілейні біографічні читання у НБУВ

Поділитися: 
Дата події: 
6-06-2019

Шановні колеги!

Інститут біографічних досліджень Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського та Українське біографічне товариство запрошують до участі у роботі П’ятнадцятих Біографічних читань , присвячених 100-річчю від часу заснування Біографічної комісії Української академії наук та 25-річчю Інституту біографічних досліджень НБУВ. Читання відбудуться 6 червня 2019 року в будинку Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського по вул. Володимирській, 62. Початок роботи о 10:00.

Програма читань передбачає розгляд таких проблем:

  • Біографія як теоретико-методологічний концепт національної ідеї: віхи, установи, постаті;
  • Еволюція біографічного дискурсу: співвідношення політичного і критичного, публічного і приватного, об’єктивного і суб’єктивного;
  • Біографіка і сучасне українське суспільство: пошук шляхів і механізмів взаємовпливів у системі глобальних соціокультурних і політичних трансформацій.
  • Інтеграція і поширення біографічних знань: формування цілісного національного дослідницького та інформаційного простору.

Пропозиції щодо тематики виступів просимо подавати до Інституту біографічних досліджень НБУВ (вул. Володимирська, 62, кімн. 126, тел. 288-13-84), а також електронною поштою (e-mail: ibd@nbuv.gov.ua, t.v.kotlyarova@ukr.net) до 10 травня 2019 року.

Регламент виступів: доповіді — до 15 хв., повідомлення — до 10 хв.

Учасникам читань до дати проведення заходу необхідно направити електронною поштою або особисто подати до Оргкомітету роздруковану та електронну версію наукової статті, підготовленої за матеріалами доповіді або повідомлення. Стаття має відповідати усім вимогам до фахових видань щодо змісту та оформлення бібліографічного опису джерел, посилань, додатків тощо (див. рубрику "Для авторів" на сайті збірника наукових праць "Українська біографістика").

Оргкомітет