Доступ до міжнародного порталу знань Research4Life

Поділитися: 
Дата події: 
7-06-2022 до 31-12-2022

З 7 червня до 31 грудня 2022 року Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського надає безкоштовний доступ до порталу знань Research4Life.

Research4Life [https://www.research4life.org/] – це міжнародний науковий портал, метою якого є удоступнення академічних публікацій з рецензованих фахових журналів. На порталі розміщено повнотекстові ресурси провідних світових видавців наукової літератури, зокрема, Cambridge University Press, De Gruyter, Elsevier, Emerald, John Wiley & Sons, Oxford University Press, Springer Nature, Wolters Kluwer тощо; надається доступ до матеріалів баз даних Directory of Open Access Books (DOAB) та Directory of Open Access Journals (DOAJ). Безкоштовний доступ надається загалом до 74,5 тис. книг, 12,6 тис. журналів та 12 галузевих баз даних.

 

Отримати доступ (у бібліотечній мережі або дистанційний) до порталу Research4Life можуть усі співробітники НБУВ, що перебувають в Україні. Інституційний логін і пароль для входу надаються співробітникам за особистим запитом на адресу garagulia@nbuv.gov.ua. Контактна особа щодо доступу до Research4Life – Гарагуля Сергій Сергійович, завідувач відділу наукового формування національних реферативних ресурсів.

Коментар: 
Ліцензійний доступ