Інститут інформаційних технологій

Реєстр публікацій установ НАН України в Scopus & Web of Science

Дата події: 
11-12-2023 до 31-12-2024

Бібліотечний портал НАН України "LibNAS" представляє до вашої уваги новий інформаційний сервіс - інтерактивно оновлювані реєстри наукових публікацій установ Національної академії наук України в базах даних Scopus та Web of Science.

ResearchUA - бібліотечна цифрова платформа підтримки наукових досліджень

Дата події: 
8-12-2023 до 31-12-2024

Шановні колеги та користувачі,

Пропонуємо вашій увазі новий цифровий проєкт НБУВ. ResearchUA - бібліотечна цифрова платформа підтримки наукових досліджень в Україні http://research.nbuv.gov.ua.

Бібліотечна цифрова платформа «ResearchUA» орієнтована на розвиток електронної дослідницької інфраструктури України та формування всеукраїнського цифрового наукового простору, а саме акумуляцію, інтеграцію, ефективне використання і входження наукових електронних бібліотечно-інформаційних ресурсів України до сучасних світових цифрових комунікацій.

Зберегти соціальну стійкість, зміцнювати професійні мережі

Дата події: 
26-10-2023

Участь представників НБУВ в міжнародній конференції в Молдові.

Цифрові ресурси та сервіси наукової бібліотеки

Дата події: 
5-10-2023

5 жовтня 2023 року в рамках Міжнародної наукової конференції «Бібліотека. Наука. Комунікація. Актуальні питання збереження та інноваційного розвитку наукових бібліотек» Інститут інформаційних технологій НБУВ провів тематичну секцію «Цифрові ресурси та сервіси наукової бібліотеки», що зібрала понад 50 учасників у стінах бібліотеки та онлайн.

Твори, повернуті з небуття

Дата події: 
26-09-2023

26 вересня в рамках конференції до 155-річчя Людмили Старицької-Черняхівської «Трагічна постать українського національного відродження: грані таланту, родинне коло» (Інститут літератури НАН України) працівники відділу інформаційно-комунікаційних технологій Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського організували виставку прижиттєвих видань письменниці з колекції «Реабілітована література» НБУВ.

Відкрита наука та інновації в Україні 2023

Дата події: 
26-09-2023 до 27-09-2023

Державна науково-технічна бібліотека України за підтримки Міністерства освіти і науки України та у партнерстві з Лейбніцьким інформаційним центром науки і технологій (м. Ганновер, Німеччина) організовує Другу Міжнародну конференцію «Відкрита наука та інновації в Україні 2023» (OSICU 2023). Захід відбудеться в онлайн-форматі 26–27 жовтня 2023 року в рамках Міжнародного тижня Відкритого доступу.

Досвід українських бібліотек зі створення цифрових колекцій

Дата події: 
8-06-2023

Круглий стіл "Досвід українських бібліотек зі збереження документальної спадщини шляхом створення цифрових колекцій" відбувся наприкінці травня в онлайн-форматі, об’єднавчим осередком для обговорення цієї важливої теми стала Українська бібліотечна асоціація.  Зустріч відбулась у межах проєкту створення Національної електронної бібліотеки України. Фахівці провідних бібліотек України поділилися своїми напрацюваннями щодо збереження фондів та оцифрування цінних і рідкісних видань.

Відкрита наука та репозитарій наукових текстів НАНУ

23 травня 2023 року об 11.00 за київським часом відбудеться семінар для бібліотекарів «Відкрита наука та репозитарій наукових текстів Національної академії наук України» у змішаному форматі онлайнової та офлайнової зустрічі на платформі Zoom та у Залі засідань Вченої ради Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського.

Розширюємо обрії відкритості науки

Дата події: 
13-12-2022

Національна бібліотека України імені В.І. Вернадського стала одним з виконавців плану щодо відкритої науки в Національній академії наук України.

Електронна колекція «СКОВОРОДІАНА : Сковорода Григорій Савич (1722–1794)» – до 300-річчя з дня народження

Дата події: 
3-12-2022

Пропонуємо до вашої уваги до 300-річного ювілею Сковороди Григорія Савича – філософа, богослова, педагога – персональну електронну колекцію.

Колекцію складають електронні документи е-бібліотеки "Україніка", пов'язані з життям і діяльністю найяскравішої постаті української культури 18 століття.

ДОСЛІДЖЕННЯ СПАДЩИНИ, БІБЛІОГРАФІЯ, ПРАЦІ, ЛІТЕРАТУРА, ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ, МЕМОРІАЛЬНА КАРТА

 

Сторінки