Відкрита наука та інновації в Україні 2023

Поділитися: 
Дата події: 
26-09-2023 до 27-09-2023

Державна науково-технічна бібліотека України за підтримки Міністерства освіти і науки України та у партнерстві з Лейбніцьким інформаційним центром науки і технологій (м. Ганновер, Німеччина) організовує Другу Міжнародну конференцію «Відкрита наука та інновації в Україні 2023» (OSICU 2023). Захід відбудеться в онлайн-форматі 26–27 жовтня 2023 року в рамках Міжнародного тижня Відкритого доступу.

Метою конференції є імплементація найкращих практик Відкритої науки та інновацій в Україні. Заплановано доповіді відомих міжнародних спікерів, дискусії фахівців галузі, спрямовані на формування пропозицій щодо дорожньої карти впровадження Відкритої науки в Україні.

Секції конференції відповідають завданням та заходам Національного плану щодо відкритої науки, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 8 жовтня 2022 р. № 892-р:

1.      Розвиток та підтримка відкритої Національної науково-дослідної інфраструктури.

2.      Реформування практик оцінювання наукових досліджень.

3.      Забезпечення відкритого доступу до результатів наукових досліджень.

4.      Відкриті дослідницькі дані та відтворюваність наукових досліджень.

5.      Розвиток, можливості та бар’єри у досягненні наукових знань, залучення громадян до участі в науковій та науково-технічній діяльності для реалізації в Україні.

6.      Інновації в Україні: відкриття нових горизонтів.

 

Реєстрація учасників заходу триває до 26 вересня 2023 року включно.

 

Детальна інформація для учасників розміщена на офіційному сайті конференції за посиланням: https://conference2023.dntb.gov.ua