До Всесвітнього дня психічного здоров’я

Поділитися: 
Дата події: 
10-10-2023

Пропонуємо до вашого перегляду  тематичну бібліотечну журнальну виставку «Психологія і психіатрія: сучасні тенденції розвитку в Україні».

Виставка презентує журнали з підсобного фонду читального залу періодичних видань з різних питань психології, психотерапії та психіатрії.

Виставка призначена для фахівців у різних галузях психології: науковців, викладачів, докторантів, аспірантів, студентів психологічних факультетів вищих навчальних закладів; практичних психологів, консультантів, соціальних педагогів, а також для лікарів: психіатрів, неврологів, наркологів, психотерапевтів та всіх, хто цікавиться питаннями згаданої тематики.

 Електронний варіант виставки, у кількості 27 електронних образів документів, представлений на веб порталі НБУВ за посиланням: http://www.nbuv.gov.ua/node/6292

У традиційному вигляді виставка експонується у приміщенні читального залу періодичних видань (кімн. 311) Відділу комплексного бібліотечного обслуговування.

Також запрошуємо вас ознайомитися з  буктрейлером  виставки «Психологія і психіатрія: сучасні тенденції розвитку в Україні» за посиланням: http:/fb.watch/nAXZcCRXtu

 

Бажаємо приємного та корисного перегляду!