Вечір української та світової музичної класики

Поділитися: 
Дата події: 
24-10-2023

У «Музичній вітальні» відділу музичних фондів Інституту книгознавства Національної бібліотеки імені В.І. Вернадського відбувся вечір української та світової музичної класики.  У концерті звучали твори відомих світових композиторів: Й. С. Баха, Ф. Ліста, Ф. Шопена, К. Дебюссі та українських класиків В. Косенка і В. Задерацького у виконанні студентів кафедри народних інструментів і кафедри фортепіано Національної музичної академії України. Слід зазначити, що твори В. Косенка та В. Задерацького входять до золотого фонду української фортепіанної музики.

Лариса Василівна Івченко, завідувачка відділу музичних фондів НБУВ, зауважила: «Коли  приходять люди на концерт до нас, то вони можуть не тільки насолодитися музикою, а й переглянути рідкісні видання тих творів, які виконуються музикантами, побачити також і біографічні матеріали або фотопортрети авторів музики».

Нагадуємо, що зустрічі в «Музичній вітальні» стають хорошою традицією в нашій Бібліотеці. Тому стежте за нашими повідомленнями і не проминіть нагоди насолодитися гарною музикою.

Фотоматеріали: