ЗМІ про НБУВ

Спецпроект суспільного мовлення до 100-річчя Національної бібліотеки імені Володимира Вернадського

Цьогоріч Національна бібліотека України імені Володимира Вернадського святкує 100 років від дня заснування, тож творча команда суспільного мовника підготувала відеоролики, завдяки яким глядач дізнається таємниці однієї з найбільших бібліотек світу та побачить, чим же вона особлива.

День у бібліотеці

Бібліотека для сучасного читача

Галина Ковальчук: "Апостол - це було замовлення"

До вашої уваги інтерв’ю з Галиною Ковальчук, директором Інституту книгознавства НБУВ, доктором історичних наук, професором, у якому ми спробуємо розвіяти різні міфи, міські легенди та домисли щодо зберігання фонду рідкісних видань, стародруків та іншої цінної літератури у Національній бібліотеці України імені В. І. Вернадського

Любовь полностью изменила планы Вернадского

28 лютого (за старим календарем) народився видатний вчений, перший голова-президент Української академії наук (нині НАНУ), засновник Національної бібліотеки Української держави (нині НБУВ) Володимир Іванович Вернадський.

Книга Добра

Ви дуже сильні, якщо бажаєте добра, якщо стараєтеся, якщо гуртуєтеся, якщо намагаєтеся спільно творити добро, жити чесно, жити творчо. (Любомир Гузар)

Проблеми відображення національних спільнот України у вітчизняній книзі для дітей

В інформаційно-аналітичній газеті Ради національних спільнот України (РНСУ) «Національний діалог» № 2 за жовтень 2017 року  згадується про конференцію «Проблеми відображення національних спільнот України  у вітчизняній книзі для дітей».

Зазначено, що на заході були присутні дитячі письменники, видавці дитячої літератури, педагоги, психологи, фахівці бібліотек і керівники, члени об’єднань національних спільнот України і Київа.

Бібліотека Вернадського: рукописи не мерзнуть?

Генеральний директор НБУВ Володимир Попик в інтерв’ю журналістці медіа-порталу «Український інтерес» Катерині Пташці розповів про екстремальні умови функціонування головної наукової бібліотеки країни та причини відсутності опалення в приміщеннях бібліотеки. 

Бібліотеки - це не лише сховища для книг, рідкісних видань і рукописів, але й місце, де щодня працюють науковці

Бібліотеки - це не лише сховища для книг, рідкісних видань і рукописів, але й місце, де щодня працюють науковці. А от як зробити бібліотеку цікавою для всіх, а не лише для спеціалістів? Про це йдеться у програмі «Модуль знань» з Ольгою Вернигоренко на Українському радіо. До розмови долучилася директор Інституту бібліотекознавства НБУВ Ольга Василенко.

Розкрадачі скарбів

Сюжет у програмі "ТСН Тиждень" з Алою Мазур про ситуацію з розкраданням книжкових пам'яток. Коментарі надавали фахівці Інституту книгознавства Національної бібліотеки України імені В.І.Вернадського – директор інституту доктор іст. наук Галина Ковальчук та завідувач відділу стародруків і рідкісних видань канд. іст. наук Наталія Бондар.

Сторінки

Хроніка подій

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
March 2024
 

ЗМІ про НБУВ