Центральний комітет профспілки працівників НАН України закликав спілчан приєднатися до акції протесту

Поділитися: 
Центральний комітет профспілки працівників НАН України звернувся до працівників установ і організацій НАН України, членів профспілки з листом  від 16 грудня 2014 р. № 01-05/54, у якому викладено позицію щодо намірів Кабінету Міністрів України скоротити у проекті Державного бюджету на 2015 рік витрати на соціальні гарантії та фінансування наукової сфери.
 
Президія ЦК профспілки працівників НАН України ухвалила рішення про проведення пікетування Верховної Ради України 25 грудня 2014 р. з вимогами:
1. Бюджет Академії повинен забезпечити нормальну роботу її установ і стовідсоткове фінансування фонду оплати праці у режимі повної зайнятості.
2. Руки геть від Закону України «Про наукову і науково-технічну діяльність».
 
«Всі на акцію протесту!» – закликав у своєму зверненні до первинних організацій голова профспілки працівників НАН України Анатолій Широков. «Шановні колеги! Загроза нашій Академії є більше, ніж реальною. Агітація сьогодні зайва. Кожний має зробити свій вибір: або пасивно відсидітись, очікуючи, що знову «пронесе», або продемонструвати, що Революція Гідності має початок, але не має кінця».
 
На підтримку зазначеного звернення президія Київської регіональної організації профспілки працівників НАН України  закликала спілчан підтримати вимоги ЦК профспілки до Верховної Ради України і взяти особисту участь а акції протесту – пікетуванні Верховної Ради України 25 грудня 2014 р. 
 
Збір учасників акції з 9.15 у сквері біля пам’ятника М.Ф. Ватутіну.
 
В єдності наша сила!
 
Профспілка НБУВ