Відділ музичних фондів Інституту книгознавства НБУВ щиро дякує Людмилі Йосипівні Левченко (Бутухановій) за подаровану книгу

Поділитися: 

Сучасна українська композиторка, хормейстер та викладач музики Людмила Йосипівна Левченко (Бутуханова) подарувала відділу музичних фондів Інституту книгознавства НБУВ книгу "КАЛИНОВИЙ ПТАХ. Поезії і пісні з нотами".

Понад сорок пісень написали разом письменниця Тетяна Майданович та Людмила Левченко (Бутуханова) – вчителька музики київської школи-інтернату № 17. Вперше їх озвучує вокальний гурт „Співаночка”, яким керує Людмила Йосипівна, а також співають колеги-вчителі на шкільних урочистостях. Деякі з’явилися на світ у дитячих садках.

У творчій напрузі, в любові і радості – і в копіткій щоденній праці разом зі своїми молодшими і старшими вихованцями, колегами і друзями народжує і шліфує композиторка чудові мелодії.

Пісні, які несе на білих крилах-сторінках співучий „Калиновий птах”, вже звучать у школах і дошкільних закладах України, на сцені, в ефірі. Друкувалися в часописах, збірниках, ЗМІ. На уроках, святкових концертах, конкурсах, дружніх і творчих зустрічах вони життєдайним травневим щебетом заповнюють зали, кімнати, а що найважливіше – людські серця.

Твори, зібрані в цій книзі, стануть в пригоді і в родинах, і в навчальних закладах. Три розділи – наче три окремі книги для читачів різних поколінь – від наймолодших до найстарших, турботи і радощі яких щодня переплітаються.

Щиро дякуємо дарувальниціі!

На фото нижче зразки творів зі збірки.

Довідково:

ЛЕВЧЕНКО (Бутуханова) Людмила Йосипівна - композитор, хормейстер, викладач музики. Народилася 6 лютого 1960 р. в м. Свалява Закарпатської обл. в родині військового. Музичну освіту здобувала в Брестському музучилищі (теоретичний відділ, з факультативом композиції) у 1977-1979 рр. та Рівненському державному інституті культури (спеціальність - керівник самодіяльного академічного хору) в 1982-1987 рр. Викладала музику в дитячих садках і школах міста Славутич, Чернівці, Чернігів, Київ, а також керувала дитячим хоровим колективом у Палаці піонерів та школярів м. Чернігів. Нині викладає музику та очолює гурт "Співаночка" в школі-інтернаті №17 м. Києва. У творчому доробку, крім музики до пісень, інструментальні твори для фортепіано, арфи і хорові твори.

Музичні твори друкувалися в часописах "Дивослово" (2004, №5), "Дошкільне виховання", "Мистецтво і культура", в колективних збірниках ("Пісенний вінок: Українські народні пісні", Криниця, 2005) тощо.

Фотоматеріали: