Наукові бібліотеки в дослідницькій інфраструктурі України

Поділитися: 
Дата події: 
10-10-2019

10 жовтня у Національній бібліотеці України імені В. І. Вернадського у рамках проведення Міжнародної наукової конференції «БІБЛІОТЕКА. НАУКА. КОМУНІКАЦІЯ: АКТУАЛЬНІ ТЕНДЕНЦІЇ У ЦИФРОВУ ЕПОХУ» (8–10 жовтня 2019 р.) відбулося засідання секції «Наукові бібліотеки в дослідницькій інфраструктурі України».

Відкриваючи засідання секції, д-р наук із соц. комунікацій Катерина Вілентіївна Лобузіна зазначила, що діяльність бібліотек та бібліотекарів в умовах швидких перманентних змін інформаційних технологій та наукової комунікації є надзвичайно важливою для формування цифрового суспільства.

         Секція об’єднала понад 50 науковців у галузі бібліотекознавства та інформаційних технологій з різних наукових бібліотек та установ, зокрема Інституту проблем реєстрації інформації НАН України, Національної історичної бібліотеки України, Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В. О. Сухомлинського, Державної наукової архітектурно-будівельної бібліотеки імені В. Г. Заболотного, Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського та інших наукових бібліотек.

Учасниками секції були обговорені питання цифровізації суспільства та розвитку технологій е-науки; впровадження інтелектуальних технологій для організації електронних реферативних ресурсів, тематичних та біографічних зв’язків у електронній бібліотеці «Україніка»; значення міжнародних ідентифікаторів у реалізації авторитетної роботи та входженню наукових видань НБУВ у світову наукову мережу.

 

Контактна інформація

Корпус по просп. Голосіївський, 3,
к. 209.
+38 (044) 525-36-24
Корпус по вул. Володимирська, 62,
2-й поверх, к. 204.
+38 (044) 234-16-28