Як народжуються карти

Поділитися: 
Дата події: 
30-01-2020

30 січня 2020 року в секторі картографічних видань відділу комплексного бібліотечного обслуговування НБУВ відбулась лекція-заняття «Історія виникнення та розвитку картографічних творів від найдавніших часів до сьогодення» для учнів Креативної міжнародної державної школи (КМДШ). Вона супроводжувалась  демонстрацією цікавого  наочного картографічного матеріалу.

 Головний бібліотекар В.В. Мельничук та М.С. Романчук ознайомили юних читачів з найбільшою бібліотекою України, її структурними підрозділами, особливо ж  сектором картографічних видань і його цінними фондами. Крім лекції про історію виникнення та видання географічних карт, про картографічні твори та їх класифікацію, вони надали інформацію про видатних західноєвропейських картографів-видавців, а також про відображення України на стародавніх картах. Зокрема, детальніше розповіли про Гійома Ле Васера де Боплана, ознайомили з його біографією, практичною діяльністю та цінними доробками.

Зацікавилась молодь також сучасними методами створення картографічної продукції та представленими під час заняття  її різновидами.