громадська діяльність

Знайти "зайців" серед книжок

Дата події: 
18-04-2019

Напередодні Великодніх свят, 16 і 18 квітня, у НБУВ був проведений тематичний квест "Книжкові зайці". Захід був організований з метою ознайомити учасників з фондом бібліотекознавчої літератури та привернути увагу до біографій знакових діячів бібліотечної справи. Їхні життєписи були підготовлені на основі бібліографічного словника "Історія української бібліотечної справи в іменах (кінець ХІХ ст. – 1941 р.)".

Гостя з Кембриджа знайшла багато спільного в наших бібліотеках

Дата події: 
5-04-2019

НБУВ відвідала Кет Мері Девіс, співробітниця бібліотеки Кембриджського університету.

Прадавній Крим дивує історією

Дата події: 
29-03-2019

Плідна співпраця Мистецького Арсеналу та НБУВ триває вже протягом кількох років. Цього разу картографічні матеріали з фондів Сектору картографічних видань ВКБО використані як наочний матеріал для виставки "Дивовижні історії Криму". Метою якої є відкрити для широкого загалу культурний феномен Криму.

Точка на карті, що відкриває цілий світ

Дата події: 
26-03-2019

26 березня сектор картографічних видань відділу комплексного бібліотечного обслуговування НБУВ відвідали вчителі географії ліцею "Голосіївський" № 241 міста Києва. Гості й господарі домовились про подальшу співпрацю ліцею та НБУВ.

"Останнє слово" кінофільму стало початком цікавої дискусії

Дата події: 
7-03-2019

7 березня 2019 року в конференц-холі НБУВ відбувся кіноперегляд стрічки "Останнє слово" у рамках проекту роботи зі студентською молоддю. Цього разу гостями стали студенти Київського університету імені Бориса Грінченка.

Квест "Бібліотечні серця"

Дата події: 
15-02-2019

У читальній залі Інституту бібліотекознавства НБУВ 7 та 14 лютого був проведений квест "Бібліотечні серця" з нагоди святкування Дня закоханих, де кожен охочий міг актуалізувати свої знання української культури та бібліотечної справи, зокрема.