Виставка «Політика очима видатних діячів країн світу»

Поділитися: 

Співробітники Фонду Президентів України Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського підготували книжкову виставку «Політика очима видатних діячів країн світу», яка експонується в читальному залі цього фонду.

До уваги користувача запропоновані видання, в яких досліджено політичні погляди знакових суспільних діячів. Експозиція представлена політичними трактатами державних службовців та власне роботами про них, а також публікаціями матеріалів їх діяльності. За тематикою представлені книжки являють собою історичні екскурси щодо політичного розвитку країни, публікації стосовно протистояння між конкуруючими партіями, викладки політичних ідей чиновників та праці про їх кар’єрний зріст.

Експоновано книжки президентів, прем’єр-міністрів, мерів та громадських діячів. Ви можете ознайомитися з роботами президентів США (Білла Клінтона та Барака Обами), Румунії (Йона Ілієска), Естонії (Арнольда Рюйтеля) та Південної Кореї (Кім де Чжуна та Лі Мьон Бака). Відносно прем’єр-міністрів до уваги пропоновані публікації Маргарет Тетчер, Тоні Блера (Великобританія), Шейха Мохаммеда ібн Рашида Аль Мактума (Об’єднані Арабські Емірати) та Лі Куана Ю (Сінгапур). Від представників міської влади представлена праця колишнього мера Нью-Йорка – Едварда Коча. Також, до уваги монографії дослідників, які розглядали історичні постаті. Це книжка Кріпалані й Мурті про Магатма Ганді та Олбрайт про Білла Клінтона. Зокрема, на експозиції є публікації промов Біллі Клінтона за 2001–2012 рр.

Запрошуємо на виставку істориків, політологів, біографістів та всіх охочих! Експозиція проходить у читальному залі Фонду Президентів України за адресою – корпус НБУВ по пр. Голосіївському, 3, 3-поверх, кім. 307.

Прес-служба НБУВ

Фотоматеріали: