Архіви - незрадливі свідки історії

Поділитися: 

Щиро вітаємо із професійним святом шановних колег – архівістів!

 

24 грудня в Україні відзначається День працівників архівних установ.

Це професійне свято було встановлено 30 жовтня 1998 року відповідно до Указу Президента України № 1200/98. Як зазначено в Указі, свято встановлено, «враховуючи значний внесок архівних установ України у розвиток вітчизняної науки і культури, інші сфери життя суспільства, необхідність подальшого вдосконалення архівної справи та на підтримку ініціативи працівників архівних установ».

У широкій  мережі архівних установ України помітне й гідне місце посідають структурні наукові підрозділи Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського. Інститут архівознавства НБУВ – це головний архівний підрозділ в системі НАН України з питань формування, зберігання, обліку й використання документів Архівного фонду НАН України. А Інститут рукопису НБУВ – національне сховище рукописів, де здійснюється збирання, наукове опрацювання, залучення до наукового та культурного обігу найцінніших рукописних пам’яток та рукописної спадщини українського народу, а також рукописних матеріалів інших країн та народів, що мають історико-культурну цінність і належать світовій культурі.

Скарби у вигляді архівних документів, що містяться у фондах Інституту архівознавства та Інституту рукопису НБУВ – це справді безцінні документи з історії та культури нашої держави!  

Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського сердечно вітає шановних колег, які стоять на сторожі історії й правди.  Бажаємо їм міцного здоров’я і благополуччя, нових наукових звершень у справі збереження та популяризації історико-культурної спадщини України!

 

Контактна інформація

Корпус №2, вул. Володимирська 62, 4-й поверх, к. 416;
надання архівних довідок - 1-й поверх, к. № 104.
9.15 - 18.00 (понеділок - п’ятниця)

Контактна інформація

Корпус №2, вул. Володимирська 62 3-й поверх, к.307; 4-й поверх,
к. 403.
+38 (044) 288-1418
irnbuv@gmail.com
9:15 до 17:30 (понеділок - субота)
Відділ фонду юдаїки:
9:15 до 18:00 (понеділок - п’ятниця)