5 червня 2013 у Києві в Національній бібліотеці України імені В.І. Вернадського відкрився читальний зал Президентської бібліотеки імені Б.М.Єльцина (Санкт-Петербург). Відтепер унікальні ресурси електронної національної бібліотеки Росії – копії архівних та музейних документів, раритетних книжкових видань, документальної кінохроніки з тематики історії російської державності, всього більше 250 тисяч матеріалів, стали доступні читачам НБУВ в повному обсязі.
У церемонії відкриття електронного читального залу взяли участь представники Росспівробітництва в Україні, Адміністрації Президента України, провідних бібліотечних та науково-дослідних установ. З вітальною промовою до гостей звернулися генеральний директор НБУВ Володимир Іванович Попик і керівник представництва Росспівробітництва в Україні Костянтин Павлович Воробйов, які підкреслили важливість зміцнення культурних зв'язків між Росією та Україною. Про Президентську бібліотеку імені Б.М.Єльцина, її міжнародну діяльність розповів Олександр Сергійович Ченцов, начальник відділу міжнародних зв'язків Президентської бібліотеки імені Б. М. Єльцина (презентація 2). Колекційний принцип комплектування та перспективи наповнення фондів інформаційними ресурсами і забезпечення до них доступу висвітив у своїй доповіді Артур Алфірович Сакаев, головний бібліограф відділу формування та обробки інформаційних ресурсів Президентської бібліотеки імені Б.Н. Єльцина (презентація 1, презентація 1_1).
У виступах відзначалося, що співпраця Президентської бібліотеки та Національної бібліотеки України спрямована на встановлення зв'язків у сфері поширення інформації, науки і культури, обмін досвідом, а також надання інформаційної підтримки у здійсненні спільних наукових і культурних проектів. Це підкреслюється в угоді про співпрацю між Президентською бібліотекою і Національною бібліотекою України імені В.І.Вернадського, підписаній в грудні 2011 року.
Всі права захищено ©
2013 - 2025 Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Працює на Drupal | За підтримки OS Templates
Ми в соціальних мережах