Зміна правил подання електронних версій періодичних фахових видань

Поділитися: 

З 01.09.2013 року за опрацювання електронного інформаційного ресурсу "Наукова періодика України" відповідає відділ наукової організації електронних інформаційних ресурсів.

Зміни у правилах подання електронних версій періодичних фахових видань, пов'язані з переведенням інформаційного ресурсу "Наукова періодика України" на нову платформу.

Перспективою проведеної реконструкції буде можливість організації пошуку за авторами та назвами публікацій, роком видання, ключовими словами.

Надалі передбачається постатейний розпис випусків періодичних видань, інтеграція сформованого масиву наукових публікацій з реферативною базою даних "Україніка наукова" та "Електронним каталогом журналів та періодичних видань НБУВ". Також буде реалізовано повнотекстовий пошук публікацій електронного архіву з можливістю перегляду бібліографічного опису знайденої публікації.

Просимо видавництва звернути увагу на зміни у правилах оформлення електронних версій періодичних видань.

Із зміненими правилами можна ознайомитись на сторінках сайту "Пакет супровідних документів" та "Пам’ятка щодо підготовки електронної версії періодичного видання до публікації".

Електронна пошта для передавання електронних версій періодичних видань: e-journals@nbuv.gov.ua

Матеріали, що не відповідають зазначеним вимогам, після 01.09.2013 р. будуть повертатися на доопрацювання.