Вчена рада НБУВ

Від удосконалення порталу – до енциклопедій

Дата події: 
19-11-2019

19 листопада відбулося розширене засідання Вченої ради Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського.

Експертна комісія оцінила роботу Бібліотеки

Дата події: 
10-09-2019

10 вересня відбулось розширене засідання Вченої ради Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського, на якому розглянуто низку актуальних питань наукової діяльності установи.

На засіданні Вченої ради проаналізовано підсумки року

Дата події: 
15-01-2019

15 січня 2019 року відбулось розширене засідання Вченої ради Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського.

Наукова діяльність НБУВ: підсумки року

Дата події: 
19-12-2018 до 26-12-2018

На двох останніх у цьому році розширених засіданнях Вченої ради Національної бібліотеки України імені В.І.Вернадського було розглянуто низку заключних звітів за результатами фундаментальних досліджень у 2016–2018 роках та звітів наукових підрозділів про виконання у 2018 році перехідних відомчих науково-дослідних робіт, а також окреслювались перспективи на наступний 2019 рік.

Перше засідання новообраної Вченої ради НБУВ

Дата події: 
4-12-2018

4 грудня 2018 року відбулось перше розширене засідання новообраого складу Вченої ради Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського.

Обрання нового складу Вченої ради НБУВ

Дата події: 
21-11-2018

Після призначення новообраного генерального директора Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського відповідно до Основних принципів організації та діяльності наукової установи Національної академії наук України 21 листопада 2018 року було обрано новий склад Вченої ради НБУВ.

У відділі пресознавства НБУВ підготовлено науковий каталог "Українські газети 1898-2015 років, що виходили за межами України (з фондів НБУВ)"

12 червня на засіданні Вченої ради НБУВ затверджено до друку каталог «Українські газети 1898-2015 років, що виходили за межами України (з фондів НБУВ)» підготовлений співробітниками відділу пресознавства: Вакульчук О.А., Залізнюк О.С., Білименко Л.А. (укладачі); Криворучко Н.Ф., Дригайло С.В. (редактори-бібліографи). Комп’ютерна технологія – К.В. Лобузіна.

На засіданні Вченої ради НБУВ обговорили цифрові проекти НБУВ

15 листопада 2017 року на засіданні Вченої ради НБУВ обговорили цифрові проекти НБУВ:

Відбулося чергове засідання Вченої ради Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського

22 червня 2017 року відбулося чергове розширене засідання Вченої ради Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського, на якому заслухали та затвердили звіти стипендіатів стипендії НАН України для молодих учених, схвалили до друку низку рукописів наукових праць, а також прослухали відгуки окремих фахівців НБУВ про їхню участь у міжнародних та вітчизняних бібліотечних форумах і конференціях.

Схвалено до друку рукописи наукових праць Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського

На засіданні вченої ради Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського, що відбулася 7 червня, схвалено до друку ряд рукописів, які репрезентують результати наукових досліджень фахівців бібліотеки.

Сторінки