Рада молодих учених

Рада молодих учених Інституту української мови в Інституті рукопису НБУВ

Агатангел Юхимович Кримський

29 вересня 2015 року в Інституті рукопису НБУВ відбулося засідання Ради молодих учених Інституту української мови НАНУ

VI міжнародна наукова конференція молодих учених «МОЛОДЬ. НАУКА. ІННОВАЦІЇ: Роль та місце бібліотек в модернізації науково-освітнього простору»

Дата події: 
15-05-2015
Рада молодих учених НБУВ

Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського та Рада молодих учених НБУВ запрошують Вас прийняти участь у VІ міжнародній науковій конференції молодих учених «МОЛОДЬ. НАУКА. ІННОВАЦІЇ: Роль та місце бібліотек в модернізації науково-освітнього простору», яка відбудеться у Києві 15 травня 2015 р.

10 листопада – Всесвітній день науки в ім'я миру та розвитку

Щорічно 10 листопада в усьому світі відзначають Всесвітній день науки (World Science Day) або більш офіційно — Всесвітній день науки в ім'я миру та розвитку (World Science Day for Peace and Development).  Мета цієї акції – відновлення національних та міжнародних зобов'язань в галузі науки за мир і розвиток, а також наміри підкреслити відповідальне використання науки на благо суспільства. Водночас Всесвітній день науки за мир і розвиток спрямований на підвищення рівня поінформованості громадськості про важливість науки і ліквідацію розриву між наукою і суспільством. Цей день – ще й чудова нагода, аби вшановувати наукові традиції, популяризувати досягнення вчених, залучати молодь до світу науки.

Рада молодих учених при Держінформнауки стала членом Eurodoc – всеєвропейської ради аспірантів та молодих учених

Рада молодих учених при Держінформнауки стала членом Eurodoc – всеєвропейської ради аспірантів та молодих учених.

V міжнародна наукова конференція молодих учених «МОЛОДЬ. НАУКА. ІННОВАЦІЇ»

Дата події: 
15-05-2014

Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського, Рада молодих учених НБУВ та Всеукраїнський фестиваль науки запрошує Вас прийняти участь у V Міжнародній науковій конференці молодих учених «МОЛОДЬ. НАУКА. ІННОВАЦІЇ»

ІV міжнародна наукова конференція молодих учених «НАУКОВА МОЛОДЬ В УМОВАХ РОЗВИТКУ СОЦІОКОМУНІКАЦІЙНОЇ СФЕРИ»

Дата події: 
16-05-2013

Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського та

Рада молодих учених НБУВ запрошують Вас прийняти участь у ІV міжнародній науковій конференції молодих учених «НАУКОВА МОЛОДЬ В УМОВАХ РОЗВИТКУ СОЦІОКОМУНІКАЦІЙНОЇ СФЕРИ»

Третя міжнародна наукова конференція молодих учених "Учений інформаційного покоління: інновації, традиції та перспективи": інформаційний лист, програма

Рада молодих учених Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського запрошує Вас взяти участь у роботi третьої міжнародної наукової конференції молодих учених «Учений інформаційного покоління: інновації, традиції та перспективи», яка відбудеться у Києві 17 травня 2012 р.

Друга міжнародна наукова конференція молодих учених "Наукова молодь у системі обміну знаннями"

19 травня 2011 р. у приміщенні Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського відбудеться Друга міжнародна наукова конференція молодих учених "Наукова молодь у системі обміну знаннями". На конференцію виносяться наступні питання:соціальні мережі і науковий простір (Facebook, SciPeople, LinkedIn та ін.); технології популяризації наукових знань (Флешмоб, Буккроссинг) тощо.

Перша міжнародна наукова конференція молодих учених "Дослідник і віртуальне середовище"

19-20 травня 2010 р. у Національній бібліотеці України імені В. І. Вернадського відбудеться Перша міжнародна наукова конференція молодих учених "Дослідник і віртуальне середовище". У рамках конференції 20 травня о 10.00 відбувся семінар-презентація «Інформація органів влади для громадян: пошук, доступ, консультування».