Читальний зал відділу газетних фондів

Читальний зал Відділу формування та використання газетних фондів Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського – спеціалізований зал, що забезпечує оперативне інформаційне обслуговування читачів найбільшим в державі за обсягом і унікальним за змістом, науковим та культурним значенням зібранням вітчизняних і зарубіжних часописів.

Зал Відділу має 25 читацьких місць. Безпосередньо у залі на полицях відкритого доступу знаходяться видання вищих органів влади, загальноукраїнські газети, газети обласних центрів України, ділові та фінансові часописи України, газети громадських спілок і колективів, спеціалізовані видання, рекламна преса тощо. До послуг читачів читального залу довідкові книжкові видання:  друковані каталоги газет відділу, друковані каталоги інших бібліотек, універсальні енциклопедії,  різні словники, література з історії української преси та ін.

Інформацію про газетний фонд відділу користувачі бібліотеки отримують через карткові та друковані каталоги, електронні бази даних Відділу формування та використання газетних фондів та Відділу пресознавства. Читачам відділу надаються письмові і усні довідки та консультації стосовно складу газетного фонду, історії газетних видань, наявного довідкового фонду відділу тощо.У відділі постійно демонструються тематичні виставки і виставки нових надходжень у т. ч. і електронні.

У читальному залі обладнані місця для доступу до інформаційних ресурсів Інтернет. Користувачам відділу надаються платні послуги, у т. ч. і у віддаленому режимі, відповідно до «Переліку платних послуг, які надаються Національною бібліотекою України імені В. І. Вернадського».

 

 

 

Режим роботи читального залу

9.15 - 18.00

(понеділок - субота)

Замовлення від користувачів приймаються (понеділок-п’ятниця) до 17 години.

На суботу газети зі сховища видаються лише за попереднім замовленням (понеділок-п’ятниця), газети можна замовити за телефоном (044) 288-14-19, або електронною поштою: vgfnbuv@ukr.net

 

Кожен останній робочий день місяця - санітарний.

Зав. сектору  обслуговування користувачів: Захаров Дмитро Григорович

Контактна інформація

Корпус по вул. Володимирська 62, 2-й поверх, к. 205-207.
+38 (044) 288-14-19
9.15 - 18.00 (понеділок - субота)