Читальний зал Австрійської бібліотеки

книжкова виставкаЗал працює за системою відкритого доступу до фонду  бібліотеки, тематичних книжкових виставок та виставок нових надходжень.

Співробітники Австрійської бібліотеки надають широкий спектр інформаційно-бібліотечних послуг: тематичні, фактографічні, адресні, уточнювальні, письмові та усні довідки.

каталогДо послуг користувачів традиційні карткові каталоги (алфавітний, систематичний), електронний каталог, картотеки (персоналій, перекладів  австрійської літератури в Україні та публікацій про Австрію в Україні, аудіо-відеоматеріалів).

Для того, щоб скористатися матеріалами Австрійської бібліотеки на місці достатньо надати співробітнику Бібліотеки читацький квиток.

Для того, щоб скористатися  матеріалами Австрійської бібліотеки за межами Бібліотеки, необхідно мати особистий абонемент в НБУВ.

читачіОдночасно можна взяти  на  абонемент 5 книжок строком на  2 тижні. Для подовження терміну користування літературою потрібно повідомити співробітника залу та пред’явити примірник, який потребує подовження терміну.

Для тих читачів, що порушили вищевказані правила надалі користування абонементом забороняється.
Не видаються на абонемент довідкова література, альбоми та словники.
 
 Читальний зал «Австрійська бібліотека» знаходиться  у Головному корпусі НБУВ.

Контактна інформація

Читальний зал
"Австрійська бібліотека"
Голосіївський пр., 3, 2-й поверх, к. 312.
+38 (044) 525-8642
9.15 - 20.00 (понеділок - п'ятниця)