Читальний зал Австрійської бібліотеки

Зал працює за системою відкритого доступу до фонду  бібліотеки, тематичних книжкових виставок та виставок нових надходжень.


Співробітники Австрійської бібліотеки надають широкий спектр інформаційно-бібліотечних послуг: тематичні, фактографічні, адресні, уточнювальні, письмові та усні довідки.
До послуг користувачів традиційні карткові каталоги (алфавітний, систематичний), електронний каталог, картотеки (персоналій, перекладів  австрійської літератури в Україні та публікацій про Австрію в Україні, аудіо-відеоматеріалів).     
Для того, щоб скористатися матеріалами Австрійської бібліотеки на місці достатньо надати співробітнику Бібліотеки читацький квиток.


Для того, щоб скористатися  матеріалами Австрійської бібліотеки за межами Бібліотеки, необхідно оформити  абонемент в НБУВ. Не видаються на абонемент довідкова література, альбоми та словники. Одночасно можна взяти  на  абонемент 5 книжок строком на  2 тижні. Для подовження терміну користування літературою потрібно повідомити співробітника залу.

 

 

 

Контактна інформація

Читальний зал
"Австрійська бібліотека"
Голосіївський пр., 3, 2-й поверх, к. 312.
+38 (044) 525-8642
9.15 - 20.00 (понеділок - п'ятниця)
Віддiл міжнародної інформації та зарубіжних зв`язків