Бібліотечні послуги міжміським абонентам та користувачам НБУВ

Надання віддаленим користувачам (абоненти МБА та ММБА) оригіналів документів з фондів основного зберігання НБУВ.

Фізичним особам для замовлення документів необхідно звернутися до будь-якої  державної бібліотечної установи за місцем проживання.

Надання віддаленим користувачам (фізичним і юридичним особам) платних послуг з (ЕДД).

За ЕДД  виконуються замовлення на виготовлення електронних копій з видань (лише фрагментів документів), наявних у фондах основного зберігання НБУВ, які не є об’єктами авторського права та перейшли у суспільне надбання.

Надання користувачам НБУВ можливості замовлення документів з фондів бібліотечних установ України та інших країн, у разі їх відсутності у фондах основного зберігання НБУВ.

Надання колективним користувачам міського МБА та персональним абонентам-науковцям оригіналів документів з фонду основного зберігання НБУВ та підсобного фонду відділу МБА за традиційним замовленням.

На замовлення / видачу документів з фонду основного зберігання НБУВ також розповсюджується система  замовлення в електронній формі. Вимога на замовлення документу оформлюється через Інтернет за електронною адресою (див. контактну інформацію). Ця послуга безкоштовна й поширюється лише на зареєстрованих / перереєстрованих у поточному році користувачів ВМБА. Замовлення виконується впродовж робочого дня.