Читальний зал відділу образотворчих мистецтв

Читальний зал Відділу образотворчих мистецтв Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського — спеціалізований зал, що забезпечує оперативне інформаційне обслуговування читачів найбільшим в Україні за обсягом і унікальним за змістом, науковим та культурним значенням фондом образотворчих видань – ениклопедій, словників, довідників, періодичних видань, книг, альбомів, аркушевих образотворчих документів за профілем діяльності відділу та інформацією, що стосується широкого кола питань теорії та історії образотворчого, декоративно-прикладного та народного мистецтва, дизайну, документальної та художньої фотографії тощо.

У читальному залі здійснюється обслуговування користувачів документами з фондосховища, тематичний підбір книжково-альбомних, періодичних видань, аркушевих образотворчих документів, надаються бібліографічні довідки та фахові консультації за темою дослідження.

Інформацію про фонди читачі отримують через систему каталогів - алфавітного та систематичного, а також тематичних картотек. Щоквартально надається інформація про нові періодичні видання, отримані відділом. Тематичні виставки демонструються у читальному залі та фойє Філії № 1.

Режим роботи читального залу

9.15 - 18.00

(понеділок - субота)

Кожен останній робочий день місяця санітарний.