Бібліотека Ісламської Республіки Іран

У бібліотеці – високі іранські гості

Дата події: 
21-01-2019

21 січня Національну бібліотеку України імені В.І. Вернадського та її Іранську бібліотеку відвідав Надзвичайний і Повноважний Посол Ісламської Республіки Іран в Україні та Молдові пан Манучехр Мораді.

Співробітництво НБУВ з міжнародними організаціями

21 лютого 2017 р. відбувся візит іранської делегації, представників Фонду Сааді (http://saadifoundation.ir/en) у складі заступника керівника Фонду Сааді з міжнародних питань пана Мохаммада Рези Дарбанді та керівника програм Фонду Сааді у країнах Східної Європи пані Захри Салемі до Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського. Фонд Сааді – це організація, діяльність якої спрямована на пропаганду вивчення, поширення перської мови та літератури, іранської культури і історії в усьому світі.

Візит до Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського представників Посольства Ісламської Республіки Іран в Україні

15 листопада 2013 р. в День бібліотекаря (за іранським календарем ) відбувся візит іранської делегації у складі Надзвичайного та Повноважного Посла ІРІ в Україні Акбара Гасемі Аліабаді, радника Посольства ІРІ в Україні пана Масуда Хагані Фарда, співробітник відділу технічного забезпечення Посольства ІРІ пана Салахі, перекладача В. А. Храновського до Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського.