Інститут бібліотекознавства

Семінар «Роль та завдання бібліотек наукових установ у формуванні інформаційного простору та суспільства знань»

Дата події: 
Четвер, Травень 11, 2017

11 травня 2017 року в Національній бібліотеці України імені В.І. Вернадського відбудеться семінар для працівників бібліотек наукових установ НАН України «Роль та завдання бібліотек наукових установ у формуванні інформаційного простору та суспільства знань».

До Міжнародного дня інтелектуальної власності

26 квітня цього року в Національній бібліотеці України імені В.І. Вернадського відбувся круглий стіл «Актуальні проблеми інтелектуальної власності в інформаційній сфері», приурочений до Міжнародного дня інтелектуальної власності.

Круглий стіл «Актуальні проблеми інтелектуальної власності в інформаційній сфері»

Дата події: 
Середа, Квітень 26, 2017

26 квітня 2017 року на відзначення Міжнародного дня інтелектуальної власності, який цього року відбувається під гаслом «Інновації для якості життя», у Національній бібліотеці України імені В.І.Вернадського відбудеться круглий стіл «Актуальні проблеми інтелектуальної власності в інформаційній сфері».

У Національній бібліотеці України імені В.І. Вернадського презентували інноваційну модель нової університетської бібліотеки

Національну бібліотеку України імені В.І. Вернадського відвідав новопризначений директор Центру Митрополита Андрея Шептицького Українського Католицького університету, д-р техн. наук Олег Яськів.

Книжки+ініціативи+новаторські ідеї: формула успіху сучасної бібліотеки

Cпівробітники Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського відвідали Науково-технічну бібліотеку імені Д.І. Денисенка Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» і дізналися про трансформації, що відбуваються в цій бібліотеці останнім часом.

Схвалено до друку рукописи наукових праць Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського

На засіданні вченої ради Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського, що відбулось 21 грудня, схвалено до друку ряд рукописів, які репрезентують результати наукових досліджень фахівців Інституту бібліотекознавства, Інституту біографічних досліджень, Інституту книгознавства та Інституту рукопису НБУВ.

Михайло Семенович Слободяник: енциклопедист, інноватор, комунікант, «авантюрист»

В Інституті бібліотекознавства Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського відбулись Другі бібліотекознавчі студії, присвячені пам’яті професора Михайла Семеновича Слободяника.

У Національній бібліотеці України імені В.І. Вернадського запрацював Клуб юних науковців «Інтелект майбутнього»

2 грудня 2016 року у Національній бібліотеці України імені В.І. Вернадського відбулася знакова подія ­– відкриття клубу юних науковців «Інтелект майбутнього», започаткованого в рамках реалізації партнерського проекту НБУВ та Київської Малої академії наук учнівської молоді – «Юні науковці – агенти позитивних змін».  У рамках заходу відбулося засідання круглого столу відділення наук про Землю Київської МАН за темою «Науковий спадок основоположника української географії Степана Львовича Рудницького та творця української школи гідрологів Євгена Володимировича Оппокова».  

Екскурсія працівників НБУВ до Видавничого дому "Академперіодика" НАН України

24 листопада 2016 року відбулась екскурсія працівників НБУВ до Видавничого дому "Академперіодика" НАН України. Співробітники структурних підрозділів НБУВ ознайомились з особливостями підготовки видань до друку, поліграфічним виробництвом та науково-методичною роботою у царині видавничої справи.

Фахівці НБУВ – учасники Міжнародної науково-практичної конференції «Організація і методика створення галузевих бібліотечно-інформаційних ресурсів для освітянської галузі України»

Фахівці НБУВ взяли активну участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Організація і методика створення галузевих бібліотечно-інформаційних ресурсів для освітянської галузі України», яка 17 листопада відбулася у Державній науково-педагогічній бібліотеці України імені В. О. Сухомлинського.

Сторінки