Відділ організації та обслуговування основним фондом

Розрахунок читачів з основним книгосховищем

Дата події: 
20-12-2018 до 11-01-2019

Шановні користувачі!

Із метою контролю за обігом видань, що зберігаються в основному книгосховищі НБУВ та перевірки їхньої наявності на місцях постійного зберігання, згідно наказу №83-осн від 20.12.2018 р. «Щодо проведення робіт із розрахунку користувачів бібліотечними документами з фондом основного зберігання НБУВ», видача літератури з основного книгосховища розпочнеться з 11.01.2019 р.

До уваги користувачів Національної бібліотеки України імені В.І.Вернадського!

З метою контролю за обігом видань, що зберігаються в основному книгосховищі НБУВ, з 3-го по 10-те січня 2017 року проводиться розрахунок читачів бібліотеки з основним книгосховищем шляхом повернення виданих документів на місця їхнього постійного зберігання.

Агатангел Кримський – всесвітньо відомий орієнталіст і один з фундаторів Всенародної бібліотеки України

15 січня виповнюється 145 років від дня народження акад. Агатангела Кримського (1871–1942). Орієнталіст світового рівня, поліглот, письменник і перекладач Агатангел Кримський залишив величезну наукову спадщину і значний слід в історії становлення Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського.

До уваги читачів і співробітників!

З 03 по 17 січня 2012 р. з метою контролю за обігом видань, що зберігаються в основному книгосховищі Бібліотеки, проводиться розрахунок читачів з основним книгосховищем шляхом повернення виданих документів на місця їхнього постійного зберігання.