Відділ бібліотечних зібрань та історичних колекцій

Творча майстерня з Любомиром Дерешем

Дата події: 
14-03-2018

У рамках спільного проекту Київської МАН і Національної бібліотеки України імені В.І.Вернадського "Юні науковці – агенти позитивних змін", відбулася творча майстерня з сучасним українським письменником Любомиром Дерешем. 

До 165-річчя від дня народження видатної українки Варвари Ханенко. Електронна експозиція з особової бібліотеки

9 серпня виповнюється 165 років від дня народження відомої української меценатки та колекціонерки Варвари Ханенко (1852–1922). З цієї нагоди на порталі Національної бібліотеки України імені В.І.Вернадського представлено електронну експозицію «Книги з особової бібліотеки Варвари Миколаївни Ханенко у фондах Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського».

До 200-річчя від дня народження Миколи Івановича Костомарова

З нагоди відзначення 200-річного ювілею від дня народження українського й російського історика, громадсько-політичного і культурного діяча, письменника, публіциста Миколи Івановича Костомарова (1817–1885) у Національній бібліотеці України імені В.І. Вернадського розгорнуто книжково-документні експозиції.

База даних «Бібліотечні зібрання та історичні колекції» - в онлайновому доступі

На порталі НБУВ надано доступ до матеріалів бази даних "Бібліотечні зібрання та історичні колекції", яка забезпечує пошук за ключовими словами, авторами та назвами творів, назвами колекцій та роками видання.

База даних охоплює різноманітний репертуар видань, що зберігаються у відділі бібліотечних зібрань та історичних колекцій НБУВ.

Історико-культурна спадщина кримськотатарського народу

26 червня 2016 року – День вшанування національного прапора кримських татар. З цієї нагоди у читальному залі відділу бібліотечних зібрань та історичних колекцій Інституту книгознавства НБУВ (вул. Володимирська, 62, кімната 307) розгорнута книжкова виставка «Історико-культурна спадщина кримськотатарського народу».

"Театральна періодика України початку ХХ ст." Виставка до Міжнародного дня театру

«Киевская рампа», «Киевский театрал», «Киевский театральный курьер» (Київ); «Артистичний вісник» (Львів); «Театр и кино» (Одеса), «Вестник театра» (Катеринослав) – це лише невелика частка періодичних видань початку ХХ ст., що популяризували театральне мистецтво в Україні сто років тому.

Видання публікують портрети відомих акторів і драматургів, програми вистав, новини сезону, інформацію про гастролі і антрепризи тощо.

Сторінки