Відділ наукової організації електронних інформаційних ресурсів

Авторитетний файл імен осіб – розширення можливостей пошуку в електронному каталозі НБУВ

Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського запровадила новий інструмент пошуку в електронному каталозі НБУВ – авторитетний файл імен осіб.

Щодо строків опрацювання електронних версій наукових періодичних видань

До відомa редакцій наукових журналів!

Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського повідомляє, що у зв'язку із різким збільшенням обсягів опрацювання електронних версій наукових фахових видань України, що пов'язано із необхідністю оримання довідок для ДАК МОН України, строки опрацювання будуть збільшені: з дати надходження листа з новими випусками періодичного видання опрацювання буде здійснююватись:

Наукова періодика України - зміни у пошуковому інтерфейсі

Повідомляємо користувачам онлайнових інформаційних сервісів НБУВ про зміни у пошуковому інтерфейсі інформаційного ресурсу "Наукова періодика України"

До відома редакцій наукових журналів України

У зв’язку з реконструкцією старого сайту НБУВ, для прискорення переведення на нову пошукову платформу та реалізації сучасних інформаційних можливостей ресурсу «Наукова періодика України», пропонуємо редакціям наукових журналів доопрацювати архіви періодичних видань.

Зміна правил подання електронних версій періодичних фахових видань

З 01.09.2013 року за опрацювання електронного інформаційного ресурсу "Наукова періодика України" відповідає відділ наукової організації електронних інформаційних ресурсів. Зміни у правилах подання електронних версій періодичних фахових видань, пов'язані з переведенням інформаційного ресурсу "Наукова періодика України" на нову платформу.